Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

V Praze stoupá zájem o luxusní bydlení, potvrzují to nové projekty SAKURA a TRUHLÁRNA

Fotolia_115510533_XS.jpg

I tento rok developeři připravuji krásné a mnohdy odvážné projekty, které mají uspokojit ty nejnáročnější klienty. Důkazem toho je i nejnovější projekt TOP ESTATES Sakura, který pro kancelář vytvořila anglická architektonická společnost Jestico+whiles, která se zaměřuje na tvorbu smysluplných budov.

Nový projekt je inspirován japonskými sakurami

Tento nový projekt, pojmenovaný po japonských kvetoucích třešních, které budou i zde dominantou a objeví se jak v přilehlém soukromém parku, tak i v zahradách a na střešních terasách. Jde o živé bydlení, kde se objevuje moderní světová architektura umně propojená s bujnou vegetací, která nebude chybět na žádném balkonu či terase. Zeleň zde bude mít na starost pro změnu ateliér Flera.

Co bytový dům SAKURA nabízí?

Tento moderní developerský projekt bude nabízet na 70 nových bytů v šesti podlažním domě v Praze 5 - Košířích. Projekt byl veřejnosti představen na podzim roku 2016. Prodej jednotlivých bytových jednotek bude zahájen na začátku tohoto roku, čili v roce 2017. Součástí projektu je park, kavárna a obchod. Bohužel je zatím dostupná pouze vizualizace a ani domovské stránky TOP ESTATES toho příliš o svém nejnovějším pražském projektu moc nesdělují. Zjevné však je, že jim jde o úzké sepětí s přírodou, což představují ony dotyčné sakury.

 Pokud nechcete čekat a chcete se nastěhovat, co nejdříve, může jim TOP ESTATES, společnost zaměřená na luxusní bydlení, nabídnout svůj jiný zrealizovaný projekt, a to TRUHLÁRNU.

TRUHLÁRNA

Jde vlastně o 4 rodinné domy postavené v památkové oblasti Tejnka v oblasti dřívějšího zájezdního hostince a staré truhlárny. Místo je vytvářeno tak, aby se protknuto kouzlo minulého s moderní atmosférou. To všechno na dosah Pražského hradu, Strahovskému klášteru, Petřínské rozhledny, Ladronky, Břevnovskému klášteru i kostelu svatého Norberta. Jde o luxusní bydlení s velkorysým řešením. V nabídce jsou stále ještě 3 domy o dispozici 5+kk a 6+kk o ploše 220,6 m2 až 270,8 m2, jejíž součástí je i zahrada a terasa. Cena těchto nemovitostí se pohybuje od 31 900 000 korun za 5+kk až po 36 900 000 korun.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu