Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

Trendy barev pro interiéry 2017

Fotolia_115825673_XS.jpg

Máte v plánu svůj domov inovovat? Nejlevnější cesta je nová výmalba. Tu však ovlivňuje nejen nábytek a další zařízení místnosti, ale i osobní preference, nasměrování pokoje i aktuální trendy.

TOP BARVA 2017

Inspirujte se u nás, po měsíční šedi přichází změna, letošnímu roku bude vévodit svěží odstín zelené. Nejde však o jen tak lecjakou zelenou, ale přesně o odstín 15-0343. Vyznačuje se ohromnou svěžestí a také i tím, že ve svém podkladu skrývá lehký žlutý podtón. Na stěny tak můžete užít barvu od světle jasně zářící až po tlumenou poněkud temnější zelenou. Tato barva na stěnách interiér nejenže osvěží, ale i omladí starší interiér zařízený v klasickém stylu. Doporučujeme takovou barvu užít do tmavších interiérů, kde si bude dobře rozumět s bílou. Prostor se provzdušní, potlačí dojem stísněnosti, prosvětlí jej a přinese nádech jara, moře, vzduchu i Provence. Pakliže si na tuto barvu netroufáte, zkuste zemitou zelenou, která není příliš křiklavá a přináší do pokoje příjemný klid a teplo. Skvěle si rozumí s béžovou a bukem.

Trendových barev je však mnohem více

  • I když měsíční šedá trochu ustoupila šedé se ani letos nezbavíte, akorát se do popředí dostal zcela jiný odstín, a to Denim Drift. Je to vlastně šedo-modrá kombinace, která působí příjemně, poklidně a rozhodně jde o nadčasovou barvu. Skvěle si rozumí se skandinávským a minimalistickým stylem.

  • Dalším odstínem šedé, která působí velice útulně, je Mineral Grey. Jde o hutnou šedou, která uzemňuje ostré paprsky světla.

  • Nechcete zelenou ani šedou? Zkuste to s pastelovou růžovou, která má letos lehký pudrový nádech. Velmi si rozum s bílou, ale i kosatcovou žlutou anebo zelenou.

  • Dusky Blue je nádherným tmavým odstínem modré která dokáže interiér skvěle zútulnit. Místnost však zároveň rozhodně nebude ponurá, naopak elegantní, soukromá a útulná.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu