Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

Kaunicův dvůr i přes protesty místních představují perspektivu příjemného bydlení

Fotolia_108767746_XS.jpg

Bytový komplex Kaunicův dvůr je odvážný projekt developerské společnosti SKR Living z Brna. Jde aktuálně o jednu z nejkrásnějších developerských projektů, který má zájemcům přinést zcela unikátní bytový komplex.

 SKR stav s. r. o. má za sebou úspěšné stavby, rekonstrukce i revitalizace bytových a průmyslových objektů, tak i škol, nemocnic, ubytovacích zařízení apod.

O projektu

Ve Slavkově u Brna, pouhých 20 kilometrů od Brna, dochází k revitalizaci obytného prostoru tak, aby obyvatelům poskytoval to největší pohodlí. Komplex tvoří hned několik menších budov rozmanitých útvarů, což nabízí široké možnosti toho nejrůznějšího dispozičního řešení. V nabídce tu jsou byty od 1+kk do 4+kk. Součástí je i jezírko, spousta zeleně a příjemné posezení, které najdete uvnitř ubikace.Většina bytů disponuje terasou, zahrádkou anebo balkonem. Spolu s koupí bytu získáte sklepní kóji, parkovací stání a moderní značkovou kuchyni se spotřebiči.

Lokalita

Byty budou stát ve Slavkově u Brna, malebném městečku s hlubokou historií, jen 20 kilometrů od Brna. Město je poklidné a disponuje velmi dobrou občanskou vybaveností. Najdete tu proto školy, školky, polikliniku, lázeňský dům, pobočky několika bank, pojišťoven, finanční úřad a další úřady, obchody i restaurace. Nechybí tu ani dobré dopravní spojení s Brnem i Vyškovem. Neschází tu ani bohaté volnočasové vyžití. Vždyť jde i oblíbené rekreační centrum, a proto tu najdete i koupaliště, golfové hřiště, tenisové kurty, fotbalový stadion i spoustu naučných pěších i cyklistických stezek. Městu dominuje barokní zámek s nádhernou zahradou a expozicí o Napoleonovi. Místo, které je tak ideální pro dovolenou, je doslova splněným snem o představě moderního bydlení.

Byty jsou již v prodeji, byť stavba bytového komplexu by měla být dokončena k 1. 1. 2018.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu