Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

Bytový Dům NOVÁ ROUDNÁ

Fotolia_112350211_XS.jpg

Nejen v Praze vznikají zajímavé developerké projekty, i Plzeň se může pochlubit novými zajímavými realitami. Nové byty a komerční prostory jsou aktuálně nabízeny v moderním projektu Bytový Dům NOVÁ ROUDNÁ v centru Plzně.

 Nová Roudná se nachází od centra pouhých 250 metrů. V budově se nabízí nové byty, ale i komerční prostory. Ty jsou nabízeny spolu s podzemními parkovacími stáními a sklepními kójemi. Byty se vyznačují moderním dispozičním řešením, jež umožňují variabilitu. Pýchou jsou pak naprosto jedinečná panoramatická okna a velké terasy. Dům se vyznačuje moderní a nadčasovou architekturou s velmi vkusným interiérovým designem, kde se snoubí cihla se sklem v podobě vysokých velkoformátových oken. Za vzhled domu může prestižní Plzeňské architektonické studio PRO ARCH. Pod vedením architekta Luboše Kouřima vznikla netradičně ztvárněná stavba, která citlivě reaguje na prostředí.

 Budova je bezbariérová a umístěna v lokalitě Roudná, ulice Otýlie Beníšková a Malická. Lokalita disponuje skvělou občanskou vybaveností a je odtud i výborná dostupnost. Zajímavé na tomto bytovém domě je i to, že ačkoliv je umístěn v centru, vyniká příjemným poklidem. Na dosah však není pouze centrum města, ale i zeleň a sportoviště. 70 bytů bylo vytvořeno tak, aby vyhovovaly těm nejnáročnějším jednotlivcům, párům i rodinám s dětmi. Byty jsou tu nabízeny o dispozici 1+kk až 3+kk o rozměrech 23-94 m2. Jejich součástí jsou prostorné balkony a terasy. Velkoryse řešené prostory pak uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Cena bytů se pohybuje od 1 221 990 - 3 612 495 korun.

 Stavba již byla zahájena v třetím kvartálu roku 2016, přičemž dokončení stavby je v plánu v polovině roku 2018.

Architektonické studio PRO ARCH

Architektonické studio PRO ARCH patří k předním plzeňským studiím, které nabízí projekční i inženýrské práce v oblasti pozemních staveb i dopravních a inženýrských staveb. Z jejich posledních projektů v Plzni zmíníme Plzeň - Světovar, Plzeň - Bory a novostavbu v Plzni na ulici Jablonského.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu