Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

4Blok Praha - Vršovice

Fotolia_115986933_XS.jpg

CRETYL , který stojí za novým projektem 4Blok, si zakládá na čistotě zpracování, funkčnosti, estetice, vytříbeném stylu spojeným s dobrým vkusem, který nabízí trvalou hodnotu bez potřeby podléhat módním vlnám. Důležité je pro ně, aby bydlení bylo komfortní a pohodlné, tedy i vyrobené z těch nejlepších materiálů.

Projekt 4Blok

Projekt 4Blok se nese v heslu: “Bydlení jako životní styl”. Bydlení je určeno především mladým cílevědomým lidem, kteří požadují kvalitní a praktické bydlení, jež se vymyká zažitým konvencím a drží krok s moderními trendy. Důraz se klade nejen na moderní životní styl, ale i ekologičnost a funkčnost bydlení. Byty jsou proto obohaceny o ty nejmodernější technologie, které jsou úsporné a velice praktické. Nechybí například speciální zavlažovací systém v podobě zásobníku dešťové vody na střechách. Tepelná čerpadla integrovaná do vzduchotechniky pak zajistí mechanickou výměnu vzduchu v bytech s rekuperací vzduchu.

Co nabízí 4Blok?

4Blok je skutečně moderním a nadčasovým architektonickým dílem, který najdete v Praze 10 Vršovicích. V nabídce jsou 4 několikapatrové objekty, které přináší celkem 210 bytových jednotek o dispozičním řešení 1+kk až 5+k. K dispozici jsou byty, mezonety, penthouy, parkovací místa, sklepy a soukromá zahrada. Každý přízemní byt je opatřen soukromou předzahrádkou spolu se skladovací kójí. Skvělé na tomto projektu je i blízkost centra metropole, jeho snadná dostupnost a zároveň i blízkost k přírodě. Interiér a dispozici bytů vytvářela architektonická kancelář David Chmelař architekti, která vyniká svým ohromným smyslem pro detail, což se odráží na moderním přitažlivém vzhledu bytů. Ten se nese ve skandinávském duchu spojeným s nadčasovou lehkostí a funkčností, kdy hojně využívá přírodních materiálů, a to zejména dřeva. Klade důraz na minimalismu, díky němuž jsou zdejší prostory vzdušné a uvolněné.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu