Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Poptávky nemovitostí

Koupím byt 3+1 v Prostějově

Poptávka: Koupím byt 3+1 v Prostějově

Koupím panelový byt v Prostějově v lokalitě ulic Martinákova nebo Kostelecká, nejlépe v původním stavu. Nemám zájem o byt v prvním a posledním podlaží.

Koupím byt 2+1 v Prostějově

Poptávka: Koupím byt 2+1 v Prostějově

Koupím panelový byt 2+1, příp. 3+1 v Prostějově, v původním stavu, nejlépe v lokalitě ulic Kostelecká nebo Martinákova (není podmínkou). Nemám zájem o byt v prvním a posledním podlaží a v západní části Prostějova a na sídlišti u nemocnice.

Koupím byt 2+1 v Prostějově

Poptávka: Koupím byt 2+1 v Prostějově

Koupím panelový byt 2+1 v Prostějově v lokalitě ulic Kostelecká, Martinákova případně E. Beneše, Dolní, Tylova nebo v blízkosti těchto ulic, nejlépe v osobním vlastnictví a před rekonstrukcí nebo v původním stavu /není podmínkou/. Nemám zájem o byt v 1. nebo posledním podlaží, o byt na velkém sídlišti u nemocnice např. Slavíčka, Zrzavého, Špály, a pod. /.

SPĚCHÁ

Poptávka: SPĚCHÁ

Pomůže někdo mladému chlapci splnit si svůj sen, pronajmout nebo koupit si byt 2+1/3+1(může být i 1+1, nebo garsonka) za přijatelnou cenu(platím hotově)domluva jistá. Práci mám, jen bych rád své soukromí a to s více lidmy žít nikdy nedosáhneteDěkuji TEL. Také může být i rodinný domek-levnější, vše se dá opravit, jen mít střechu nad hlavou. UNIČOVSKO, LITOVELSKO, ČERVENKA, STŘELICE, HRADEČNÁ, MEDLOVŠUMVALD....

Koupím byt v Litovli

Poptávka: Koupím byt v Litovli

Koupím byt v Litovli, prosím kontaktujte mne

Poptávka:

koupím byt v Prostějově
1+1 nebo 2+1, do 800tis.kč

Koupím byt v Olomouci

Poptávka: Koupím byt v Olomouci

Koupím byt v Olomouci 2+1 nebo 2+kk, platím hotově.

Byt v Šumperku

Poptávka: Byt v Šumperku

Koupím v Šumperku byt 2+1 nebo 2+kk. Osobní vlastnictví, ne v prvním ani posledním patře, nejlépe na klidnějším místě. Děkuji za nabídky.

Koupím zděnou chatu

Poptávka: Koupím zděnou chatu

Koupím zděnou chatu pouze v Lipníku nad Bečvou.Voda, el., malý pozemek.
Nebo domek 2 pokoje.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu