Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Nabídky nemovitostí

Prodej RD. Tachov

Nabídka: Prodej RD. Tachov

Prodáme rodinný dům po kompletní rekonstrukci přímo od majitele. Konstrukčně se jedná o cihlový dům. Součástí objektu je bazén, garáž, zahrada, terasa. Jde o dva samostatné byty 2+1 a 3+1 s možností vestavby dalšího bytu v podkroví (je připraveno pro půdní vestavbu). V rámci rekonstrukce byl zhotoven nový krov a střešní krytina. Nová zateplená fasáda, nový rozvod elektřiny, nový rozvod vody a kanalizace, plynu. Nové topení a jeho rozvody v mědi. Plastová okna. Nové omítky a snížené stropy sádrokartony. Včetně zařízeného přízemí – exkluzivní nábytek a bar. Zastavěná plocha činí cca 180 m2, plocha pozemku činí cca 308 m2. Součástí je udržovaná zahrada se vzrostlými dřevinami. Nemovitost leží v Chodové Plané, Výškovská 24 tj. mezi Mariánskými Lázněmi a Planou u Mariánských Lázní (hlavní silniční tah na Plzeň). Veškerá infrastruktura v místě. Mariánské Lázně – autem 6-7 minut, Planá 3 minuty. BUS, vlak v místě. V případě, že hledáte atraktivní bydlení v rušné lokalitě plné zeleně a na strategickém místě, tak Vám tuto nemovitost doporučujeme. Doporučujeme. Výhodná investice. V přízemí je možno místo bytu zhotovit nebytový prostor.

Zrekonstruovaný 1+1 v OV v centru Klatov

Nabídka: Zrekonstruovaný 1+1 v OV v centru Klatov

Byt 1+1 o velikosti 43 m2 v osobním vlastnictví se nachází v centru města v 5. patře zrekonstruovaného a zatepleného panelového domu s výtahem. Vzdálenost náměstí cca 300m. Byt je vybaven plastovými okny se žaluziemi, novou kuchyňskou linkou (masív),plyn. sporákem, koberci, lustry a šatní skříní. Koupelna a WC jsou částečně zrekontruovány (nový omyvatelný druh tapet, nové stropy i podlahy). Byt je kompletně nově, barevně vymalován a připraven k nastěhování. V domě jsou rovněž sklepní prostory a sušárna s kočárkárnou.Cena k jednání, sleva možná.

Prodám byt

Nabídka: Prodám byt

Prodám byt 3+1 |přepažený 2+1| v Tachově na sídlišti východ. Částečně rekonstruovaný, v osobním vlastnictví.

Prodej cihlového bytu 2+1 v Dobřanech

Nabídka: Prodej cihlového bytu 2+1 v Dobřanech

Prodej bytu v Dobřanech 2+1.1NP.Zrekonstruovaný.Euro okna,nová koupelna,podlahy.Vestavěná šatní skříň.Vlastní topení.Nízké provozní náklady.2 sklepní kóje.V klidné části.

Prodám byt 3+1

Nabídka: Prodám byt 3+1

Prodám byt 3+1 v Palackého ulici, ve 2 patře panelového bytového domu, o velikosti 65m2 (+1,17m2 komora v mezipatře, + 1,15m2 box v přízemí u hlavního vchodu). Byt má plastová okna, původní umakartové jádro, bílá kuchyňská linka, na podlahách parkety. Skládá se z předsíně, jídelního koutu, kuchyně, koupelny, samostatného WC, ložnice, dětského a obývacího pokoje. Byt je v klidné části města, v blízkosti obchod s potravinami, školka, dětské hřiště, bazén, spotr. stadion. Při rychlém a korektním jednání, možná sleva.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu