Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Nabídky nemovitostí

Garantovaná nabídka úvěru

Nabídka: Garantovaná nabídka úvěru

Ahoj,

Potřebujete investora? Potřebujete půjčku na zahájení podnikání nebo osobní půjčku? Jsme schopni poskytovat obchodní a osobní úvěry / půjčky firmám a jednotlivcům s úrokovou sazbou 3%. Naši investoři také financují projekty. Pro více informací kontaktujte e-mail:

Whatsapp: +70
https://avantinc.webnode.com
pouze pro seriózní lidi
S pozdravem
Alexander Avant Credit

Prodej bytu 3+1 v Lázních Bohdaneč

Nabídka: Prodej bytu 3+1 v Lázních Bohdaneč

Prodáme cihlový byt 3+1 v Lázních Bohdaneč, v poklidné části v ulici Za Školkou, nedaleko centra tohoto lázeňského města. Byt je v osobním vlastnictví, je částečně vybaven a v posledních několika letech byla provedena celková rekonstrukce (celkově rekonstruovaná kuchyň, koupelna a záchod). Celková obyvatelná plocha činí 72 m2, byt se nachází ve 4. nadzemním podlaží. Součástí bytu je i vlastní sklep a lodžie s pěkným výhledem na okolí. V domě lze dále využívat společnou kolárnu a prádelnu. Dům je kompletně zateplen a byt má plastová okna, má tedy nízké provozní náklady. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, myčkou a mikrovlnou troubou. Kuchyň a obývací pokoj má nové PVC. Dům má dálkové vytápění. Byt se nachází v lokalitě s dobrou dopravní obslužností (5 minut MHD a autobusové nádraží) do Pardubic i Hradce Králové. V těsné blízkosti se nachází školka, škola a obchod s potravinami. Ve městě se nachází veškeré služby. V případě zájmu je možné se domluvit i na odkoupení garáže přímo v domě, garáž ale není součástí této cenové nabídky

Prodám družst.byt 2+1 57m 2.patro po rekonstrukci

Nabídka: Prodám družst.byt 2+1 57m 2.patro po rekonstrukci

Dům i byt po rekonstrukci: Nová střecha,stoupačky, zateplený. V bytě plast. okna,dlažby,nov.koupelna, rozvody a nové dveře. Kabel. TV,internet,telefon.. U domu školka,škola,Billa,autobusová zast. Nádraží ČD 10 min. Byt kompletně zařízený: Aut.pračka, TV,DVD,video, lednice s mrazákem, nádobí a starší zachovalý nábytek. Stačí se jen nastěhovat ! ! ! Spěchá, úvěr zajistím. Cena jen 849 000 Kč !!!!!!!!!!!!!!!

Levný byt

Nabídka: Levný byt

Levný byt do konce března!!!Cihlový DB 2+1 53m2 s 0 anuitou v centru Č. Tř. Byt po část. rek. ve 2. p. 4-podlažního domu, nové stoupačky, nová plastová okna, nové stěrky, jádro kachle, v celém bytě jsou obložené stropy, voda, odpady v plastu, plyn v mědi. Okna obýv. pokoje a kuchyně jsou na východ, druhý pokoj na západ. K bytu patří sklepní kóje. Podlahy koberce a lino. Vytápění ústřední, ohřev vody-karma. Cena 779 000,-

Prodej DB 1+1 v Ústí nad Orlicí - Horní sídliště

Nabídka: Prodej DB 1+1 v Ústí nad Orlicí - Horní sídliště

Nabízím k prodeji DB 1+1 o CP 37 m2 se splacenou anuitou v Ústí nad Orlicí. Jedná se o byt s umakartovým jádrem, plovoucími podlahami a novou kuchyň. linkou, situovaný v 1. patře panelového domu s výtahem. Součástí bytu je sklepní kóje. Byt lze v budoucnu převést do OV. K dispozici ihned. Nízké měsíční náklady.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu