Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Nabídky nemovitostí

Prodej dvougen.RD, Nový Studenec (Havl.Brod)

Nabídka: Prodej dvougen.RD, Nový Studenec (Havl.Brod)

Nabízíme Vám dvougenerační prostorný rodinný dům s velmi krásnou zahradou, krytým bazénem s vlastní filtrací , skleníkem zahradním posezením a zděným zahradním domkem, který se nachází v obci Nový Studenec mezi Ždírcem nad Doubravou a Chotěboří. Dům obsahuje dvě bytové jednotky s dispozicí 3+1 Ke každé bytové jednotce náleží vlastní koupelna a WC. Součástí domu je dále kotelna, prádelna, 3 sklepy a velká garáž vhodná až pro dva osobní automobily. Plyn je doveden na pozemek.Pro topení a ohřev vody je využíváno krbových kamen z nichž je zařízen rozvod vody a topení po celém domě. Dům pochází z roku 1982 a v současné době je po rozsáhlé rekonstrukci ( voda, topení, el. atd.) Okna jsou dřevěná opatřená venkovními roletami.Po dohodě možné i zařízený. Nemovitost je vhodná pro bydlení i rekreaci. Nachází se v překrásné přírodě pod Železnými Horami. Dům bude volný na konci roku. Při dodržení této podmínky SLEVA 100 000 Kč.

Prodej domu (2 byt.jednotky), Pelhřimov

Nabídka: Prodej domu (2 byt.jednotky), Pelhřimov

prodám dům po rekonstrukci,velká zahrada,dílna,možnost podkroví,uzavřený dvůr.Topení tp,plyn u domu,dům je situován jako 2 byt. jednotky.V obci školka,škola,pošta koupaliště

Prodej rodinného domu, Klučov (u Třebíče)

Nabídka: Prodej rodinného domu, Klučov (u Třebíče)

Prodám nový RD v obci Klučov, 5 km od Třebíče. Atypický projekt, maximální soukromí, 2NP, zapuštěný bazén v interiéru domu. 2xWC a koupelna. Velký pozemek, garáž pro dvě auta.Při rychlém jednání sleva. Jsem přímý majitel.

Prodej bytu 3+1, Moravské Budějovice

Nabídka: Prodej bytu 3+1, Moravské Budějovice

Prodám byt 3+1 v OV, 67,15 m2, v Mor. Budějovicích, ul. Janáčkova. Byt je v původním stavu, má balkón. K bytu patří dva sklepy a přilehlý dvůr. Byt je k dispozici ihned. Cena dohodou. Tel.: .

Prodej bytu 4+kk, Havlíčkův Brod

Nabídka: Prodej bytu 4+kk, Havlíčkův Brod

Prodám DB 4+kk; 73,93qm v 1.podlaží 2 patrového zděného domu. Byt je v klidné části Havlíčkova Brodu, prodáváme ho zařízen. K bytu patří garáž, je po celkové rekonstrukci. Cena 2 100 000Kč. Možnost převedení do OV za 10 000Kč. Pište prosím na e-mail: , nebo večer volejte na telefon - pouze večer! Případně na tel. . Smlouvu sepíšeme s advokátem.

Nový podsklepený rodinný dům 6+1 s technickou místností v kouzelném prostředí Krásného Lesa

Nabídka: Nový podsklepený rodinný dům 6+1 s technickou místností v kouzelném prostředí Krásného Lesa

Prodej nového rodinného domu v krásném prostředí Krásného Lesa u Petrovic. Dispozice 6+1 (obývací pokoj, kuchyň, pracovna, koupelna, technická místnost v přízemí a v patře 3 ložnice), podsklepeno. Dům je velice vkusně zařízen. Zahrada 5 000 m2 + 5 000 m2 lesa pronajmuto - lze odkoupit, poskytuje dostatečné soukromí. Terasa přímo u domu, sauna na pozemku a za domem pergola na stání cca 4 aut.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu