Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, 65 m2 v Brozanech nad Ohří

Nabízíme pronájem bytu 2+KK o podlahové ploše 65m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Topení je řešeno vlastním elektrickým kotlem, který se nachází v koupelně bytu. Součástí bytu je nová kuchyňská linka s nerezovým dřezem. Zálohy na vodu 200,- za osobu, plyn a elektřinu si nájemce hradí sám. Vratná kauce 16 500,-.

Cana: 8000 Kč

Rozměry: 65 m²

Balkon/lodžie/terasa: Neuvedeno

Vlastnictví: Neuvedeno

Kontakty:

Podobné nemovitosti v kraji

Prodám byt 2+1/B v OV, Ústí nad Labem

Prodám byt 2+1/B v OV, Ústí nad Labem

Jedná se o útulný byt 2+1/B v OV, Ústí nad Labem (centrum) v klidném, čistém domě v ulici Velká Hradební
2+1 s balkonem, osobní vlastnictví, 1. patro, velikost bytu 55m2, neprůchozí kuchyň, koupelna a wc odděleně
plynový sporák, topení ústřední dálkové, dům je čistý, udržovaný a zamyká se, výtah ano, veškerá občanská vybavenost v místě, 100 m k náměstí
Výše všech měsíčních poplatků a služeb cca 3 900 Kč
Cena bytu 740.000 Kč, po prohlídce bytu cena k jednání
Kontakt:

Prodej bytu 2+1, Teplice

Prodej bytu 2+1, Teplice

Nabízim prodej družstevního bytu 2+1 s balkonem v Teplicích Lokalita Řetenice, Marianský dvůr. Byt je po rekonstrukci koupelny jádro je zděné! V obývacim pokoji je položená plovoucí podlaha pod ní jsou původní parkety které jsou vybroušené a nalakované, v ložnici jsou taky původní parkety které jsou vybroušené a nalakované. V kuchyni je dlažba. V bytě jsou udělané nové rozvody elektřiny a celý byt je nově vyštukován.

Více nabídek z kraje

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu