Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Pronájem zařízené garsonky, 39 m2, Velká Hradební, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem kompletně zařízené garsoniéry s balkonem v centru města v ulici Velká Hradební o výměře 39 m2. Garsoniéra včetně balkonu je po kompletní rekonstrukci, určena pro 1-2 osoby s nároky na bezproblémové a okamžité bydlení v centru města ve 3. patře s výtahem. Charakteristika bytu: podlahová plocha 38,8 m2 rozdělena na: předsíň, obytnou kuchyň, koupelnu s WC. Stavební úpravy: kompletně provedená rekonstrukce, nové topení, nové rozvody, dřevěná podlaha kombinovaná s dlažbou, vyhřívaná podlaha v koupelně, vstupní bezpečnostní dveře a klimatizace.
Vybavení: skříně, kuchyňská linka GORENJE (varná deska, vestavěná myčka nádobí, lednička). Nábytek: kompletní vybavení IKEA, ASKO. Další zařízení: televize, video, audiosouprava, aut. pračka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské potřeby, ložní potřeby, ručníky. Vratná kauce činí 20 000,-. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Cana: 9500 Kč

Rozměry: 39 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ano

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu