Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodej zahrady s obytnou chatkou v obci Úpice, okr. Trutnov

Nabízíme prodej zahrady s chatou na velmi pěkném a klidném místě v obci Úpice, část Velbaba. Ze zahrady je velmi pěkný výhled na hory. Zahrada je o celkové výměře 1497 m2 s nejrůznějšími ovocnými stromy - jabloň, meruňka, broskev, třešeň a další. Součástí této zahrady je také funkční skleník, pergola a domek na nářadí. Dispozice chatky: vstupní veranda, ze které vejdeme do sednice, kde je kuchyň spolu s obývacím prostorem, odtud vedou dřevěné schody do horní části chatky, kde je v současné chvíli prostor na spaní. Chata je celá podsklepená, v suterénu se nachází menší sklep,sprchový kout a WC.
Zdrojem vody je městský vodovod, odpad je sveden do septiku. Občanská vybavenost v centru Úpice, cca 3 km. Doporučujeme prohlídku!!

Cana: 865500 Kč

Rozměry: 72 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ano

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu