Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodej pozemku - 21 495 m2, Řetenice, Teplice

Nabízíme k prodeji komerční pozemky o celkové výměře 21 495 m2 v obci Teplice – Řetenice. Pozemek leží u frekventované silnice č. 254/ I. třídy v lukrativní části při výjezdu na Duchcov. Veškeré IS (elektřina, voda, plyn, kanalizace) jsou na pozemku. Součástí pozemku je 5 623 m2 vodní plochy, dále 11 183 m2 jako orná půda, zbytek jako ostatní plocha. Pozemky jsou nabízené pouze jako celek, včetně budovy o výměře 71 m2 - bývalá čerpací stanice s přístřeším (možnost obnovy). V současné době je budova v pronájmu jako pneuservis. Rovinatý pozemek má zhruba tvar obdélníku (212x104m). Pozemek je vhodný jako investice v podnikání, podle územního plánu nebrání nic v komerční výstavbě. Lze vyvolat jednání vedoucí k rozparcelování a zasíťování pozemků na stavbu RD. Krásná lokalita v sousedství rybníku může být kritériem při rozhodování o individuální výstavbě.

Zajistíme financování za nejvýhodnějších podmínek.

Cana: 1500000 Kč

Rozměry: 21495 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ne

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu