Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodej nově přestavěného bytu 2+1 na 1+4

Nabízíme podkrovní, nově zrekonstruovaný, atypicky, ale velmi prakticky řešený 2+1 byt (využíván jako 2+2+1) o velikosti 59m2 se sklepem na Střekovkém nábřeží . Podlahy z nových i původních dubových parket, korku, v koupelně a WC dlaždice. Všechny dveře zhotovené na zakázku (borovice, mléčné sklo). Nová komorová okna se žaluziemi a všechna se síťkami na hmyz. Jedno střešní okno VELUX s originální sítí. Nová kuchyńská linka. Kuchyň (nová kuchňská linka a sporák s keramickou deskou) a obývák orientovány do klidného, zeleného dvora s malým hřištěm (východní strana), dětské pokoje/ložnice směrem k řece s výhledem na Větruši (západní strana). Byt má koupelnu s oddělenou toaletou a komoru. V klidném, čistém a slušném domě je k dispozici společná sušárna, dílna, kočárkárna/kolárna. Před domem cyklostezka. Nízké náklady na bydlení (1500 Kč do fondu), obchody, MHD, škola a školka nedaleko. Chůzí 10 min. do centra.
Byt se nachází na samostatném patře vedle půdy, možnost využití k sušení prádla. Evtl. možnost rozšíření bytu - voda, odpady a topení připraveno.

Cana: 890000 Kč

Rozměry: 59 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ne

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu