Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodej bytu 3+1, Plzeň

Prodej bytu v osobním vlastnictví 3+1 po kompletní rekonstrukci (nová plynová přípojka včetně plynových rozvodů a radiátorů, kotle a nově vyvložkovaný komín, nová plastová okna včetně vnitřních i venkovních parapetů se žaluziemi, rekonstrukce malé koupelny na koupelnu se zděným sprchovacím koutem, nové rozvody vody, nové plovoucí podlahy v ložnici, obýváku a v chodbě, v kuchyni nová dlažba a nová kuchyňká linka se zabudovanými spotřebiči, sociální zařízení a byt kompletně zařízen. Velikost míností: ložnice 18,25 m2, obývací pokoj 22,35 m2, dětský pokoj 10 m2, kuchyň 10m2,chodba do L 8,5 m2. Okolí města lesy, houbařská oblast, cykloturistika, v městě občanská vybavenost (lékaři, pošta, obchody, škola, vlakové i autobusové spojení, čisté prostředí bez znečišťovatelů.

Cana: 1100000 Kč

Rozměry: 50 m²

Balkon/lodžie/terasa: Neuvedeno

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu