Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodej bytu 2+kk, Dvůr Králové nad Labem

Byt o velikosti 51m2 2+KK se nachází v prvním patře čtyřpatrového domu v Kotkově ulici č.p.1599, který je pod dohledem správy domu velice dobře udržovaný. Situován kousek od centra města, v klidné části. V domě je veterinární ordinace a v ulici dětské středisko. Byt je po opravdu hloubkové rekonstrukci (nová plastová okna, snižované stropy, nové podlahy, nové topení + kotel se samostatným přisáváním, vyvložkovaný komín v nerezu, nově udělaná voda+odpady, elektřina, v nové koupelně rohová vana, nové a vymalované stěny, satelitní anténa, internet, plyn). Nová kuchyň na míru s barem a novým vestavěným nerez. plynovým vařičem a el.troubou + nerez. odsavač par a nerezový dřez se spec.povrchovou úpravou.Chybí pouze dodělat troje dveře se zárubněmi a v předsíni nalepit na stěnu koberec (již koupený), případně jen vymalovat. Důvod prodeje - koupě domku. Cena: 1.250.000,- Kč Telefon: (prosím pouze Vážní zájemci volejte po 15h nebo sms celý den) E-mail: Pozn.: K dispozici podrobná fotodokumentace bytu před i v průběhu rekonstrukce. Osobní prohlídka vítána.

Cana: 1250000 Kč

Rozměry: 51 m²

Balkon/lodžie/terasa: Neuvedeno

Vlastnictví: Neuvedeno

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu