Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodej bytu 2+1 bez realitky

Nabízíme k prodeji byt v osobním vlastnictví 2+1 o velikosti 56 m²
v Liberci VI – Rochlice, Kyjevské nám. 593. Byt je umístěn
v 2. poschodí čtyřpodlažního cihlového domu a nachází se v něm chodba, koupelna, samostatné WC a dále kuchyně, obývací pokoj a ložnice. Před domem je vzrostlá zeleň a za domem se nachází zahrada s možností využití (věšení prádla, posezení apod.). Zahrada je ve spoluvlastnictví majitelů domu. V blízkosti je zastávka MHD, obchody a vlaková zastávka.
Dům je po celkové rekonstrukci (zateplení, střecha, stoupačky). V bytě jsou nová plastová okna, žaluzie, parapety). Ostatní je původní a je vhodné k rekonstrukci s možností vytápění krbovými kamny. K bytu náleží 2 sklepy, společný půdní prostor na sušení prádla a kočárkárna.
Cena-870 000Kč. Prohlídku bytu lze domluvit na telefonním čísle..

Cana: 870000 Kč

Rozměry: 56 m²

Balkon/lodžie/terasa: Neuvedeno

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Podobné nemovitosti v kraji

Družstevní byt v Jablonci nad Nisou

Družstevní byt v Jablonci nad Nisou

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+1, ve 4 nadzemním podlaží s bezbariérovým vstupem a výtahem po rekonstrukci. v Jablonci nad Nisou , Liberecká 23, byt je po částečné rekonstrukci, plastová okna,elektroinstalací,voda v plastu včetně odpadů,kuchyňská linka,podlahy.topná tělesa,stropní konstrukce sádrokarton a zabudované osvětlení.Bytové jádro je v původním stavu. WC a koupelna odděleny,v koupelně je sprchový kout,umyvadlo+skříňka a místo pro pračku. Byt je vybaven vestavnou skříní. V dosahu je veškerá občanská vybavenost, autobusová zastávka , tramvajová zastávka, školka, škola, lékař ,nemocnice,lékárna. Do centra chůzí 5 min. Parkovat je možné před domem nebo z boku domu. V bezprostřední blízkosti je nákupní středisko BILLA , ALBERT,vzdálenější LIDL , KAUFLAND , PENY
Cena 950.000,-Kč . Byt je k dispozici ihned.Bez RK.

Kontakt : Prosí volejte po 19:00 hod na SMS nereaguji.

Více nabídek z kraje

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu