Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodam byt v osob. vlastnictvi

3+1 v zatepleném panelovém domě,65m2,4.patro,výtah,balkon.
Kaplice.

Cana: 1100000 Kč

Rozměry: 65 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ano

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Podobné nemovitosti v kraji

Prodám byt

Prodám byt

Prodám byt 3+1 zděný.

Prodej bytu 3+1, Frymburk

Prodej bytu 3+1, Frymburk

Krásný, renovovaný byt 3+1 ve Frymburku, ve zděném domě, 74 m2 obytné plochy včetně dvou sklepů: 1 m2 a 12 m2 a jedno parkoviště přímo u domu. Dům byl v roce 2006 kompletně renovován (zateplení, nová plastová okna, střecha, vyvložkování komínu). V bytě se nachází ložnice, obývák propojen s kuchyní, další ložnice, koupelna, WC a chodba. Topení: kotel na tuhá paliva + přídavné, elektrické topení, lehce ovladatelné přes termostat. Díky zateplení jsou minimální náklady na vytápění. Z bytu je nádherný pohled na Lipenské jezero a na frymburskou sjezdovku a kapličku Martu. Náměstí: 200m, jezero: 150m, cyklostezka: 100m, Wellness Hotel: 500m, sjezdovka: 500m, Ski Areál Lipno: 8 km.

Více nabídek z kraje

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu