Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Prodám byt 3+1, garáž a zahrádku v centru Ústí n. L.

Byt se nachází ve staré cihlové zástavbě v klidné části centra města a je v osobním vlastnictví. Byt je ve druhém nadzemním poschodí a je situován na východní stranu (celodenní sluneční svit) a z většiny oken je výhled na centrální park se zelení. Oproti standardu, (jako jsou např. plovoucí podlahy, plastová okna), je byt také vybaven ještě klimatizací, obložkami všech dveří, vertikálními žaluziemi v oknech a bezpečnostními dveřmi s pancéřovou vložkou firmy Next. Součástí prodeje je částečné vybavení místností nábytkem vyrobeným na míru, v dětském pokoji je atypická vestavba postele a na chodbě se sníženým stropem. V koupelně je mimo vany (Ravak) i prostorný prosklený sprchový kout (s keramickou vaničkou). Byt je vytápěn vlastním kombinovaným kotlem na plyn a se zásobníkem na teplou vodu (optimalizované nízké náklady na provoz). Na kotel je napojen programovatelný ovladač topení. Součástí bytu je i malá pracovna s atypickým vybavením nábytku. Do bytu je samostatný přívod vody a plynu oba s měřičem. Na chodbě se nachází spíž a malá dílna. Celý prostor je od ostatních bytů oddělen dalšími samostatnými dveřmi se zámkem. K bytu patří i prostorný sklep a sušárna a relevantní část půdního prostoru. K zadní části domu přiléhá společný oplocený dvorek a terasovitá zahrádka. Tato umožňuje pěstování ovoce, zeleniny a květin. Zahrádka obsahuje i bazén s filtrací. K bytu nabízíme také garáž v těsné blízkosti bytu (do 100m vzdušnou čarou). Byt se nachází v domě, jež má v současnosti tři majitele.
Na celé chodbě jsou tři plastová okna a světla s čidly pro optimalizaci spotřeby el. energie.
Centrum města je dostupné do 10 minut pěší chůze a základní škola, školka a základní umělecká škola je v ulici vzdálena cca 5 minut chůze. Byt je volný k nastěhování od konce ledna 2015.
Internet a telefon v místě.
V současné podobě má byt obytnou plochu 74 m2
Zahrádka má plochu 57 m2
Výhody: soukromí,
místo pro domácí mazlíčky
tiché místo pro bydlení ve středu města bez jeho vlivu
bazén,
nízké náklady na bydlení včetně příspěvků do fondu oprav
minimum dalších majitelů
jeden majitel na patře
rozvod LAN po bytě

Cana: 1950000 Kč

Rozměry: 74 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ne

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu