Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Nový podsklepený rodinný dům 6+1 s technickou místností v kouzelném prostředí Krásného Lesa

Prodej nového rodinného domu v krásném prostředí Krásného Lesa u Petrovic. Dispozice 6+1 (obývací pokoj, kuchyň, pracovna, koupelna, technická místnost v přízemí a v patře 3 ložnice), podsklepeno. Dům je velice vkusně zařízen. Zahrada 5 000 m2 + 5 000 m2 lesa pronajmuto - lze odkoupit, poskytuje dostatečné soukromí. Terasa přímo u domu, sauna na pozemku a za domem pergola na stání cca 4 aut.

Cana: Dohodou

Rozměry: Neuvedeno

Balkon/lodžie/terasa: Neuvedeno

Vlastnictví: Neuvedeno

Kontakty:

Podobné nemovitosti v kraji

Prodej rodinného domu, Klučov (u Třebíče)

Prodej rodinného domu, Klučov (u Třebíče)

Prodám nový RD v obci Klučov, 5 km od Třebíče. Atypický projekt, maximální soukromí, 2NP, zapuštěný bazén v interiéru domu. 2xWC a koupelna. Velký pozemek, garáž pro dvě auta.Při rychlém jednání sleva. Jsem přímý majitel.

Více nabídek z kraje

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu