Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Byt 3+kk k prodeji

Nabízím k prodeji bytovou jednotku v klidné části Brodku u Konice.Byt je po celkové rekonstrukci-plastová okna,nová kuchyňská linka,koupelna(vana,umyvadlo,bojler,prostor pro pračku)WC je samostatně.K bytu náleží oplocená zahrádka,komora,dva sklepy a balkón.Byt je orientován na východ a západ a je 28km od města Prostějova.V obci je k dispozici škola,školka,doktor,lékárna,knihovna a několik menších obchůdků s potravinami.Při rychlém jednání sleva!!!!

Cana: Dohodou

Rozměry: Neuvedeno

Balkon/lodžie/terasa: Neuvedeno

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Podobné nemovitosti v kraji

Pronájem bytu

Pronájem bytu

Nabízím pronájem bytu 3+ kk + přísl.,celková plocha 80 m2 s garážovým stáním a výtahem, v centru Olomouce,Wellnerova ul.- "Ušatý dům"
Volný od 1.1.2016
Kontakt :

Dlouhodobý pronájem 3+1 s velkou terasou do zeleně

Dlouhodobý pronájem 3+1 s velkou terasou do zeleně

Pronajmu 2 roky starý byt 3+1 v novostavbě rodinného domu. Klidná lokalita blízko centra, 90 m2 + 12 m2 částečně krytá terasa s výhledem do zeleně. Nezařízený. Možnost garáže se sekčními vraty na D.O., 380 V a neomezenou spotřebou vody. Blízko supermarket a zastávky MHD

Více nabídek z kraje

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu