Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete


Borrow money here today

Do you need help with a project or personal interest (marriage, shop, buying a car, renovation of home, business setup, Debt consolidation, personal needs)? We are ready to offer you credits with only 2% interest. So for any need do not hesitate to contact us. Email:

Cana: 1000 Kč

Rozměry: 101 m²

Balkon/lodžie/terasa: Ne

Vlastnictví: Osobní

Kontakty:

Podobné nemovitosti v kraji

Rýchla a spoľahlivá pôžička za 72 hodín

Rýchla a spoľahlivá pôžička za 72 hodín

Vezměte prosím na vědomí oblasti, ve kterých vám mohu pomoci:

* Finanční
* Úvěry na bydlení
* Investiční půjčky
* Auto půjčka
* Konsolidační dluh
* Úvěrová linka
* Druhá hypotéka
* Nákup odkoupení
* Osobní půjčky

E-mail:

Prodej činžovního domu s nebytovým prostorem

Prodej činžovního domu s nebytovým prostorem

Nabídka domu pro nájemníky se smlouvami na dobu určitou 6 měsíců s periodou a měsíční výpovědní lhůtou. V objektu jsou tři byty 1+1 na jednotlivých podlažích, přičemž jeden je luxusní v podkroví. V přízemí domu je nebytový prostor se samostatným vchodem a velkým výkladcem. Plocha nebytového prostoru s vlastním sociálním zázemím je 128 m2. Nebytový prostor a byty mají samostatné měření energií. Dům je vytápěn centrálně plynovým kotlem. K užívání je také veliká venkovní terasa s pěkným výhledem na Doubravku a okolí města. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, včetně nově zateplené střechy, nové fasády, rozvodů elektřiny, vody, plastových oken. Objekt je napojen na veškeré inž. sítě. Dům je po celkové generální opravě ve výborném technickém stavu, bez dalších investic.
V místě jsou veškeré služby občanům, čerpací stanice, obchodní centra, MHD, škola, školka, 1km historická a lázeňská část města i obchodně průmyslová zóna. Parkování přímo před objektem. Rychlé napojení na E55 a D8,nedaleko hraniční přechod se SRN-Cínovec, 10 minut od krajské města Ústí nad Labem ,50 minut od Prahy a 90 minut od Karlových Varů. Moje cena za dům je 3.300.00,- Kč.

Prodej samostatně stojícího domu

Prodej samostatně stojícího domu

Volně stojící rodinný dům z r. 1849 situovaný v ul. Levínská v k.ú a obci Úštěk, o. Litoměřice. Dům je patrový, nepodsklepený v rovinném terénu na okraji obce. Napojení je provedeno na el.síť, vodovod, kanalizaci. Přístup na pozemek od zpevněné komunikace .
Město Úštěk se rozkládá uprostřed romantické krajiny severních Čech mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Celé jeho okolí včetně řady stavitelských a historických pamětihodností s krásnou, dosud téměř nedotčenou přírodou, je častým cílem odpočinku a rekreace mnoha návštěvníků a turistů. Krajina kolem Úštěku je kopcovitá, s četnými lesy, kde je řada cyklostezek a rybníky, z nichž největší je Chmelař se 67ha. Úštěk leží zhruba 70 km severozápadně od Prahy a je znamenitým východiskem pro poznávání turistických míst severních Čech. V nejbližším okolí lze navštívit státní zámky Libochovice, Ploskovice, Velké Březno, Zákupy, Benešov nad Ploučnicí a hrady Helfenburk, Klapý, Sloup, Bezděz či Kokořín. V dosahu jsou i významná města: Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Litoměřice, Roudnice nad Labem a Mělník. Město leží na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí Kokořínsko a České středohoří.

Více nabídek z kraje

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu