Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

DoSvého.cz – Byty a domy k prodeji, inzerce realit a nemovitostí.

Byty a domy na prodej, inzerce realit pro celou ČR. Přidejte Vaši nabídku nebo poptávku nemovitosti a zobrazte svůj inzerát desítkám tisíc uživatelů. Na DoSvého.cz kupce pro Vaši nemovitost určitě naleznete! Na Vaši inzerci realit obdržíte několik desítek odpovědí potenciálních zákazníků.

Kancelář k pronájmu

Nabídka: Kancelář k pronájmu

Nabízíme k pronájmu kancelář ve II.NP v ulici Přístavní. Rozměry kanceláře činí 10,35 m2. V ceně služeb je zahrnuto – elektřina, topení, voda, bezpečnostní agentura – připojení k PCO, odvoz odpadu, pojištění objektu, parkoviště, úklid společných prostor.
Provize realitní kanceláře činí jeden měsíční nájem minimálně 5000 Kč. Více informací v RK

Kancelář k pronájmu v ulici Přístavní

Nabídka: Kancelář k pronájmu v ulici Přístavní

Nabízíme k pronájmu kancelář ve II.NP v ulici Přístavní. Rozměry kanceláře činí 9,7 m2. V ceně služeb je zahrnuto – elektřina, topení, voda, bezpečnostní agentura – připojení k PCO, odvoz odpadu, pojištění objektu, parkoviště, úklid společných prostor.
Provize realitní kanceláře činí jeden měsíční nájem minimálně 5000 Kč. Více informací v RK

Pronájem kanceláře v Přístavní ulici

Nabídka: Pronájem kanceláře v Přístavní ulici

Nabízíme k pronájmu kancelář ve II.NP v ulici Přístavní. Rozměry kanceláře činí 53,69 m2. V ceně služeb je zahrnuto – elektřina, topení, voda, bezpečnostní agentura – připojení k PCO, odvoz odpadu, pojištění objektu, parkoviště, úklid společných prostor. Provize RK činí jeden měsíční nájem (8 000,-Kč). Více informací v RK.

Byt 3+1 s lodžií, k prodeji, Dobětice

Nabídka: Byt 3+1 s lodžií, k prodeji, Dobětice

Nabízíme k prodeji byt 3+1 s lodžií, který se nachází v klidné části Dobětic, v 5.patře panelového domu. Byt je po celkové rekonstrukci. V celém bytě jsou plovoucí podlahy, nové dveře, plastová okna a nová kuchyňská linka s plynovým sporákem a digestoří. K dispozici je velká koupelna s rohovou vanou. V bytě je také nová elektřina. Součástí bytu je prostorná šatna a sklepní kóje.
Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Při rychlém jednání možná sleva. Více informací v RK. Právní a hypoteční servis zdarma!

Prodej dílny s parkováním pro cca 20 aut; 3 km od D8 - volná ihned

Nabídka: Prodej dílny s parkováním pro cca 20 aut; 3 km od D8 - volná ihned

Prodej nové zkolaudované dílny se zázemím a parkováním pro 20 aut. 3 Km od D 8. Areál autodílny je oplocen. Dispozice dílna s příručním skladem a elektrickými vraty, recepce + kancelář + WC se sprchovým koutem, v garáži
krbová kamna a nový komín.
. Vedle budovy ještě samostatná kancelář. Více informací v RK.

Prodej pozemku v Chlumu u Děčína

Nabídka: Prodej pozemku v Chlumu u Děčína

Nabízíme k prodeji louku (trvalý travní porost) v rozsáhlém chráněném území o velikosti 4195 m2 v Chlumu u Děčína. Pozemek je svažitý a momentálně zarostlý náletovou dřevinou. Na tento pozemek je zažádáno o vyjmutí ze zemědělského půdního fondu na stavební parcelu. Cena dle cenové mapy je 300Kč za m2, prodejní cena je 250Kč za m2. Více pozemků na našem webu.

Prodej louky (trvalý travní porost) v Chlumu u Děčína

Nabídka: Prodej louky (trvalý travní porost) v Chlumu u Děčína

Nabízíme k prodeji louku (trvalý travní porost) v rozsáhlém chráněném území o velikosti 3043 m2 v Chlumu u Děčína. Pozemek je mírně svažitý a momentálně zarostlý náletovou dřevinou. Na tento pozemek je zažádáno o vyjmutí ze zemědělského půdního fondu na stavební parcelu. Cena dle cenové mapy je 300Kč za m2, prodejní cena je 250Kč za m2.

Prodej louky (trvalý travní porost) v Chlumu u Děčína

Nabídka: Prodej louky (trvalý travní porost) v Chlumu u Děčína

Nabízíme k prodeji louku (trvalý travní porost) v rozsáhlém chráněném území o velikosti 11109 m2 v Chlumu u Děčína. Pozemek je mírně svažitý, udržovaný. Na tento pozemek je zažádáno o vyjmutí ze zemědělského půdního fondu na stavební parcelu. Příjezdová cesta k tomuto pozemku je panelová. Cena dle cenové mapy je 300Kč za m2, prodejní cena je 250Kč za m2.

Prodej lesa v Děčíně - Podmokly (Škrabky)

Nabídka: Prodej lesa v Děčíně - Podmokly (Škrabky)

Nabízíme k prodeji část lesa ve vyhledávané a klidné lokalitě Děčín Podmokly (Škrabky) v rozsáhlém chráněném území o rozloze 1472m2. Na tento pozemek je zažádáno o vyjmutí z lesního porostu na stavební parcelu. Cena dle koeficientu je 600Kč za m2, prodáváme za 531Kč za m2.

Prodej lesa v Děčíně Podmokly (Škrabky)

Nabídka: Prodej lesa v Děčíně Podmokly (Škrabky)

Nabízíme k prodeji část lesa ve vyhledávané a klidné lokalitě Děčín Podmokly (Škrabky) v rozsáhlém chráněném území o rozloze 1968m2. Na tento pozemek je zažádáno o vyjmutí z lesního porostu na stavební parcelu. (Magistrát města Děčína bude jednat o tomto pozemku v únoru 2012). Cena dle koeficientu je 600Kč za m2, prodáváme za 523Kč za m2.

Prodej stavebního pozemku v Děčíně 4 - Podmokly (Škrabky)

Nabídka: Prodej stavebního pozemku v Děčíně 4 - Podmokly (Škrabky)

Nabízíme k prodeji stavební parcelu ve vyhledávané a klidné lokalitě v rozsáhlém chráněném území Děčín 4 - Podmokly (Škrabky). Jedná se o svažitý pozemek o rozloze 778m2 pod lesem. Inženýrské sítě jsou vzdáleny cca 150m. Les nad pozemkem je možné také odkoupit. Cena dle cenové mapy za m2 je 2000Kč, m2 nabízíme za 1456Kč. Další pozemky na našem webu.

Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, 65 m2 v Brozanech nad Ohří

Nabídka: Pronájem zrekonstruovaného bytu 2+kk, 65 m2 v Brozanech nad Ohří

Nabízíme pronájem bytu 2+KK o podlahové ploše 65m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Topení je řešeno vlastním elektrickým kotlem, který se nachází v koupelně bytu. Součástí bytu je nová kuchyňská linka s nerezovým dřezem. Zálohy na vodu 200,- za osobu, plyn a elektřinu si nájemce hradí sám. Vratná kauce 16 500,-.

Import z programu Real Studio: 21.09.2012 zdroj teplé vody: Kotel Stav nemovitosti: Velmi dobrý

Nabídka: Import z programu Real Studio: 21.09.2012 zdroj teplé vody: Kotel Stav nemovitosti: Velmi dobrý

Nabízíme pronájem bytu 1+KK o podlahové ploše 55m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Topení je řešeno vlastním elektrickým kotlem, který se nachází v koupelně bytu. Součástí bytu je nová kuchyňská linka s nerezovým dřezem. Zálohy na vodu 200,- za osobu, plyn a elektřinu si nájemce hradí sám. Vratná kauce 16 500,-.

Zemědělská usedlost Dubice

Nabídka: Zemědělská usedlost Dubice

Prodej 100 leté zemědělské usedlosti v centru malebné obce Dubice. Jedná se o dům, kde jen zastavěná plocha bez stájí je cca 152 m2, užitná cca 250 m2 a přilehlé budovy- kotelna, dílna, stáj, chlév, seník. Pozemek cca 3 000 m2 s možností pronájmu či odkoupení další zemědělské půdy. Stavení má vlastní studnu včetně dárlingu, el. 3 fáze, 35 A, septik, topení ústřední kotel ATMOS. Dispozice obytné části- 1. NP předsíň, kuchyň, technická koupelna a 2 pokoje. 2. NP 4 pokoje a koupelna.

Pronájem bytu o velikosti 3+1/L (cca 78m2), Praha 4 (Chodov - Roztyly), ul. Láskova

Nabídka: Pronájem bytu o velikosti 3+1/L (cca 78m2), Praha 4 (Chodov - Roztyly), ul. Láskova

Pronájem bytu o velikosti 3+1/L (cca 78m2), Praha 4 (Chodov - Roztyly), ul. Láskova. Vybavení a zařízení bytu - kuchyňská linka, plynový sporák s elektrickou troubou, lednice, pračka, nábytková stěna, skříně, postel, stolek, křeslo, židle, osvětlení atd. – dle požadavků nájemce. Byt je nově vymalován, 2. patro, možnost internetu, kabelové TV, telefonu atd. Hezký výhled, velice klidné a tiché místo, nedaleko lesopark, výborné spojení na stanici metra Chodov, veškeré služby a občanská vybavenost nedaleko bytu. Provize RK hrazena majitelem bytu. Dalších cca 20 doplňujících informací o bytě Vám rádi zašleme e-mailem.

Prodej bytu 3+1, Třebíč (Nové Dvory)

Nabídka: Prodej bytu 3+1, Třebíč (Nové Dvory)

Prodáme velmi pěkný byt 3+1 o celkové rozloze 72 m2 po celkové rekonstrukci s velkou lodžií a krásným výhledem na město – 5.NP (7NP) Dům je po celkové revitalizaci s novou střechou a novým výtahem a je situován v tiché části města u přilehlého lesíka, zároveň ale v dosahu nákupního centra, školy, školky, zdr. střediska a MHD. V prostoru domu je dílna pro kutily a sušárna, vedle domu dobré parkování. V bytě jsou nové bezpečnostní vchodové dveře, dlažba, portálové vchody (kuchyň, komora), krásné zděné jádro, pokojové dveře, dvojitá kuchyňská linka v rustikálním stylu se zabudovanou myčkou a prostorem pro pračku, plovoucí podlaha a plastová okna. Celkové náklady na rekonstrukci byly 350.000,- Kč. K bytu náleží 2 sklepní kóje (jedna na patře, druhá v suterénu) V bytě je také přípojka na internet (možnost výběru ze dvou poskytovatelů služeb).

Prodej bytu 2+kk, Cheb

Nabídka: Prodej bytu 2+kk, Cheb

Prodám byt v Chebu v osobním vlastnicví pod nádražím v ulici Svobody 59. Výměra 55m2, 2+kk, 1. patro. Volný ihned. Znalecký posudek je vypracován, smlouva připravena. Cena 699 tisíc. Při rychlém jednání sleva.

Prodej bytu 3+1, Sokolov

Nabídka: Prodej bytu 3+1, Sokolov

Prodám cihlový byt 3+kk s balkonem, 2. poschodí v hezkém prostředí v Březové u Sokolova. Nová kuchyně, dálkové vytápění i teplá voda. MHD i veškerá občanská vybavenost v místě. Cena: 800.000 Kč. Rychlé jednání má přednost.

Prodej bytu 2+1, Sokolov (Kraslice)

Nabídka: Prodej bytu 2+1, Sokolov (Kraslice)

Prodám byt, v osobním vlastnictví, 2+1 (54,3 m2) v Kraslicích, 1.patro - prostřední byt, výtah, vlakové a autobusové nádraží 5 min., 200m prodejna potravin, parkování u domu, plastová okna, zadní bezbariérový vchod, možnost využití balkonu v mezipatře.

Prodej bytu 2+1, Cheb

Nabídka: Prodej bytu 2+1, Cheb

Prodám velký BYT 2+1, OV, 63 m2, KRASLICE - SMETANOVA UL., 3.podlaží (čtyřpodlažní dům), výtah, balkon, zateplení, plastová okna, měřáky na topení, jinak v původním velmi zachovalém stavu, prostorný sklep, bezproblémoví sousedé, pěkný výhled. VOLNÝ IHNED. V případě zájmu s bytem možno koupit i GARÁŽ ve vzdálenosti 450 m od bytu (Svatavská cesta, řadová).

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu