Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

DoSvého.cz – Byty a domy k prodeji, inzerce realit a nemovitostí.

Byty a domy na prodej, inzerce realit pro celou ČR. Přidejte Vaši nabídku nebo poptávku nemovitosti a zobrazte svůj inzerát desítkám tisíc uživatelů. Na DoSvého.cz kupce pro Vaši nemovitost určitě naleznete! Na Vaši inzerci realit obdržíte několik desítek odpovědí potenciálních zákazníků.

Prodej činžovního domu s nebytovým prostorem

Nabídka: Prodej činžovního domu s nebytovým prostorem

Nabídka domu pro nájemníky se smlouvami na dobu určitou 6 měsíců s periodou a měsíční výpovědní lhůtou. V objektu jsou tři byty 1+1 na jednotlivých podlažích, přičemž jeden je luxusní v podkroví. V přízemí domu je nebytový prostor se samostatným vchodem a velkým výkladcem. Plocha nebytového prostoru s vlastním sociálním zázemím je 128 m2. Nebytový prostor a byty mají samostatné měření energií. Dům je vytápěn centrálně plynovým kotlem. K užívání je také veliká venkovní terasa s pěkným výhledem na Doubravku a okolí města. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, včetně nově zateplené střechy, nové fasády, rozvodů elektřiny, vody, plastových oken. Objekt je napojen na veškeré inž. sítě. Dům je po celkové generální opravě ve výborném technickém stavu, bez dalších investic.
V místě jsou veškeré služby občanům, čerpací stanice, obchodní centra, MHD, škola, školka, 1km historická a lázeňská část města i obchodně průmyslová zóna. Parkování přímo před objektem. Rychlé napojení na E55 a D8,nedaleko hraniční přechod se SRN-Cínovec, 10 minut od krajské města Ústí nad Labem ,50 minut od Prahy a 90 minut od Karlových Varů. Moje cena za dům je 3.300.00,- Kč.

Pronájem ordinace v Ústí nad Labem na Masarykově ulici u Rondelu

Nabídka: Pronájem ordinace v Ústí nad Labem na Masarykově ulici u Rondelu

Nabízíme pronájem 3 ordinací na Masarykově ulici v Ústí nad Labem, možnost pronájmu i jednotlivě. Velikost ordinací je 29 m2, 29 m2 a 28 m2 k ordinacím je samozřejmostí čekárna, WC, odběrová místnost, šatna, denní místnost. Prostory jsou již jako ordinace zkolaudovány. V budově je výtah, v blízkosti budovy je zastávka MHD, možnost parkování před budovou. Vratná kauce majiteli činí jeden měsíční nájem tedy 20 000,- a provize realitní kanceláři je 20 000,-.

Prodej činžovního domu v ulici Míru, Duchcov

Nabídka: Prodej činžovního domu v ulici Míru, Duchcov

Nabízíme k prodeji činžovní dům s užitnou plochou 270 m2 v Duchcově po částečné rekonstrukci. Na domě jsou nové krovy, střecha, štíty a podzednice. Do domu je přivedena voda, elektřina a odpad. V přízemí je provedena částečná rekonstrukce, v domě se dají vybudovat 2 až 4 byty. V přízemí se nacházejí prostory, které se dají využít ke komerčním účelům nebo vybudování garáží. Za domem se rozléhá velká zahrada. Dům je suchý a nemá narušenou statiku.

Prodej stavebního pozemku v Rožanech u Šluknova

Nabídka: Prodej stavebního pozemku v Rožanech u Šluknova

Nabízíme prodej stavebního pozemku v nádherném prostředí v Rožanech (Šluknovský výběžek), vhodný k výstavbě rodinného domku nebo chaty. Pozemek se nachází v prostředí lesů v blízkosti rybníků, 15 minut chůze od města, u nedaleké německé hranice.

Pronájem kancelářských prostor, 1 m2 od 160 Kč, Na Popluží, Ústí nad Labem

Nabídka: Pronájem kancelářských prostor, 1 m2 od 160 Kč, Na Popluží, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem kanceláří o různých velikostech (od 18 do 25 m2) v administrativní budově na Klíši v ulici Na Popluží. Cena pronájmu kanceláří se pohybuje od 160 do 230 Kč za metr čtvereční. Budova, v níž se prostory nacházejí, je zabezpečena elektrickým zabezpečovacím systémem napojeným na bezpečnostní agenturu. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti, které je součástí komplexu. Přímo v budově je Česká pošta, kousek od domu se nachází pekárna, restaurace a bowling. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Prodej pozemku v obci Dolní Zálezly, 9 738 m2

Nabídka: Prodej pozemku v obci Dolní Zálezly, 9 738 m2

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dolní Zálezly o celkové rozloze 9 738 m2 . Pozemek je vedený v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost a navazuje na zahrádkářskou kolonii. Na pozemku je postavena chata z buněk. Vedle pozemku je studánka. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Srub v lůně přírody

Nabídka: Srub v lůně přírody

V jedinečné, panenské přírodě Českého Švýcarska na břehu řeky Kamenice stojí dřevěný srub. Dispozice srubu jsou: v přízemí je obytná místnost s kuchyní, v patře jsou dvě ložnice a balkon. Do srubu je zaveden el. proud. Užitkovou vodu je možno připojit z řeky. Suchý záchod je pod skálou. Foto mnoho napoví, ale po osobní návštěvě se zamilujete.

Pronájem zařízené garsonky, 39 m2, Velká Hradební, Ústí nad Labem

Nabídka: Pronájem zařízené garsonky, 39 m2, Velká Hradební, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem kompletně zařízené garsoniéry s balkonem v centru města v ulici Velká Hradební o výměře 39 m2. Garsoniéra včetně balkonu je po kompletní rekonstrukci, určena pro 1-2 osoby s nároky na bezproblémové a okamžité bydlení v centru města ve 3. patře s výtahem. Charakteristika bytu: podlahová plocha 38,8 m2 rozdělena na: předsíň, obytnou kuchyň, koupelnu s WC. Stavební úpravy: kompletně provedená rekonstrukce, nové topení, nové rozvody, dřevěná podlaha kombinovaná s dlažbou, vyhřívaná podlaha v koupelně, vstupní bezpečnostní dveře a klimatizace.
Vybavení: skříně, kuchyňská linka GORENJE (varná deska, vestavěná myčka nádobí, lednička). Nábytek: kompletní vybavení IKEA, ASKO. Další zařízení: televize, video, audiosouprava, aut. pračka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské potřeby, ložní potřeby, ručníky. Vratná kauce činí 20 000,-. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Pronájem kanceláře, 58 m2, Drážďanská, Ústí nad Labem

Nabídka: Pronájem kanceláře, 58 m2, Drážďanská, Ústí nad Labem

Pronájem atraktivních kancelářských prostor umístěných ve 2.NP zrekonstruovaného polyfunkčního domu v ulici Drážďanská. 1. a 2. kancelář o výměře 58 m2 jsou vzájemně propojené - vstup ze společných prostor je přes kancelář 1, která je dále uzavíratelnými dveřmi průchozí do kanceláře 1. Dále je možnost pronajmutí kanceláře 3, která má výměru 37 m2 a má samostatný vchod ze společných prostor. Kanceláře je možné pronajmout společně nebo zvlášť. Ve všech kancelářích je položen zátěžový koberec a jsou vybaveny telefonní přípojkou a interphonem s elektronickým vrátným. Internet je možné zařídit s místním poskytovatelem sídlícím v domě. WC a společná kuchyň jsou umístěny na podlaží. Podlaží jsou vzájemně propojena schodištěm. V 1. NP jsou umístěny dva obchody, ve zbytku domu jsou kancelářské prostory. Dům je velmi klidný. Parkování je možné bezplatně v okolí domu. 1. a 2. kancelář (58m2) 6050,- Kč + 2.500,- Kč, 3. kancelář (37m2) 3.860,- Kč + 1.500,- Kč

Prodej pozemku - 21 495 m2, Řetenice, Teplice

Nabídka: Prodej pozemku - 21 495 m2, Řetenice, Teplice

Nabízíme k prodeji komerční pozemky o celkové výměře 21 495 m2 v obci Teplice – Řetenice. Pozemek leží u frekventované silnice č. 254/ I. třídy v lukrativní části při výjezdu na Duchcov. Veškeré IS (elektřina, voda, plyn, kanalizace) jsou na pozemku. Součástí pozemku je 5 623 m2 vodní plochy, dále 11 183 m2 jako orná půda, zbytek jako ostatní plocha. Pozemky jsou nabízené pouze jako celek, včetně budovy o výměře 71 m2 - bývalá čerpací stanice s přístřeším (možnost obnovy). V současné době je budova v pronájmu jako pneuservis. Rovinatý pozemek má zhruba tvar obdélníku (212x104m). Pozemek je vhodný jako investice v podnikání, podle územního plánu nebrání nic v komerční výstavbě. Lze vyvolat jednání vedoucí k rozparcelování a zasíťování pozemků na stavbu RD. Krásná lokalita v sousedství rybníku může být kritériem při rozhodování o individuální výstavbě.

Zajistíme financování za nejvýhodnějších podmínek.

Prodej bytu v OV 2+1 a B Všebořice

Nabídka: Prodej bytu v OV 2+1 a B Všebořice

Prodej bytu 2+1 s balkónem, jádro původní, parkety v obývacím pokoji a v ložnici, plovoucí podlaha v kuchyni a v chodbě, 1NP, plastová okna, plyn, v kuchyni zůstane plynový sporák, lednička, myčka.

Byt po nedávné rekonstrukci ve Všebořicích

Nabídka: Byt po nedávné rekonstrukci ve Všebořicích

Zajistíme převod bytu 3+1+L s možností okamžitého převodu do OV. Byt se nachází v ulici 17. listopadu je po kompletní rekonstrukci. K dispozici po dohodě. Zájemci zajistíme 100 % financování.

Byt 3+1 L - ul. Brandtova Ústí nad Labem

Nabídka: Byt 3+1 L - ul. Brandtova Ústí nad Labem

Doposud družstevní byt - lze i do soukromého vlastnictví.
Byt se nachází na konečné trolejbusů č. 53 a 54, hned pod Erbenovou vyhlídkou 2.patro z pohledu ze svahu, 4.p z pohledu do svahu školka, škola, BUS, dětská hřiště a obchody v místě. Nájem + vč. vyšších záloh za vodu a teplo = 5.500,- Kč.

Dům po celkové rekonstrukci z r. 2013:
- plastová okna a lodgie
- stoupačky v plastu
- zateplení domu i střechy
- nový Euro výtah
- radiátory mají měřiče spotřeby tepla
- elektronicky zabezpečený vstup do domu - dotykový elektronický klíč
- na patře bytu prostorná sušárna s balkonem
- v suterénu prostorný sklep
- společná TV anténa + satelit na střeše domu

Byt po celkové rekonstrukci z r. 2013:
- nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči

- nová zděná koupelna s rohovou vanou a proskleným sprchovým koutem
- nová moderní elektroinstalace

- závěsné WC Geberit
- 3x vestavěné skříně se zrcadlem
- 3x plovoucí podlahy
- 4x dřevěné dveře s obložkami

- 2x dlažba

- lze nadále využívat rychlý internet za 200,-Kč/měs

Pronájem obchodních prostor v Teplicích

Nabídka: Pronájem obchodních prostor v Teplicích

abízíme k pronájmu nově zrekonstruované obchodní prostory v centru Teplic. Prodejní plocha 100 m2. Možno i s vybavením po prodejně textilu. Také k dispozici sklad 140 m2 v zadní části budovy. Vhodné i pro e-shop a pod... Z ulice prodejna, v zadní části sklad, distribuce, kancelář. Nedaleko MHD, vlakové nádraži. Topení je lokální plynové. Internet jako telekomunikace zajišten.

Pronájem kancelářských prostor

Nabídka: Pronájem kancelářských prostor

Nabízíme k pronájmu 3 kanceláře v Ústí nad Labem na Střekově ul. Raisova 769.Kancelářské prostory jsou s kuchyňkou a sociálním zázemím. Kanceláře se nacházejí v 1. patře budovy. Nedaleko soudní budova, střední škola, MHD zastávka i vlakové nádraží.

Prodám chatu v obci Velký Rybník u Hroznětína

Nabídka: Prodám chatu v obci Velký Rybník u Hroznětína

hata a pozemek se nachází na velmi klidném místě blízko vodní plochy.
Plocha pozemku cca 730m2, zastavěná plocha cca 31m2.
Pozemek je naprosto rovný, suchý, např. s možností parkování automobilů v podstatě kdekoliv. V zimě pravidelné odklízení sněhu z příjezdové cesty - komunikace se vždy průjezdná.
Pozemek i místo je vhodné pro jak pro rekreaci, tak i pro stavbu rodinného domu.
Chata je v rekonstrukci, obvodové stěny zatepleny, plastová komorová okna.
V blízkosti obchod se smíšeným zbožím (100m), zastávka autobusu (150m), restaurace (100m), vlakové nádraží (600m).

Prodej bytu 2+1 s balkonem

Nabídka: Prodej bytu 2+1 s balkonem

Nabízíme k prodeji byt v 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví o výměře 62 m2. Byt má nová plastová okna s žaluziemi a nachází se v domě, který prošel v roce 2013 rekonstrukcí střechy a montáží nových vchodových dveří. Čtyřpatrový dům s přízemním bytem je situován do spodní části lokality Děčín IX - Bynov. Součástí nemovitosti je i nadstandartní velikost sklepních prostor 20 m2. K bytu náleží část zahrady s vybudovanou dřevěnou pergolou a vlastním stáním na automobil.

Prodej RD ve Starých Křečanech

Nabídka: Prodej RD ve Starých Křečanech

Prodám RD ve Starých Křečanech nedaleko Českosaského Švýcarska a labských pískovců. Prodám dům s komerčním využitím se Starých Křečanech zapsán v katastru nemovitostí jako rodinný dům . Jedná se o patroví dům ve kterém se nachází : Byt 4+1 s prostorným balkónem a vlastním vchodem, penzión s 6 pokoji se soc. zařízením a restaurace s venkovní terasou ( z půli zastřešená ). U domu je rozsáhlá okrasná zahrada cca 2000m2 s bazénem, prostorné parkoviště s garáži pro 2 auta. Celková plocha pozemku činí cca 3600 m2 Spojení s městem autobusová doprava 3 min chůze a vlaková doprava 10 minut chůze Město vzdáleno cca 5 km. Více informací v RK

Prodej RD 2x 2+1 Starý Jiříkov

Nabídka: Prodej RD 2x 2+1 Starý Jiříkov

Představuji Vám nemovitost, která se nachází v městečku Starý Jiříkov, okres Děčín. Jedná se o dvougenerační RD se zahradou a garáží. Dispozičně dům odpovídá typu 2x2+1. V 1. NP se nachází kuchyně, dva prostorné pokoje a koupelna. Ve 2. NP je kuchyně a dva pokoje. Dům je podsklepen. Ve sklepě je nový litinový kotel na pevná paliva a bojler. V obývacím pokoji jsou v současné době navíc kamna na dřevo. Voda je čerpána z vlastní studny. Před domem je v zemi vybetonován a zastřešen prostor pro tuhá paliva, odpadá nutnost jakékoliv manipulace s palivem - auto rovnou sesype a je to ve sklepě. Dům se prodává i se vším nábytkem mimo spotřebičů TV-Pračka-lednice-1 sporák. Jedná se o pěkné bydlení, které bude potřebovat částečnou rekonstrukci. V blízkosti je hraniční přechod do Německa, který je využíván k cestě za výhodným nákupem i prací. V okolí je pěkná příroda.

Prodej bývalé sokolovny včetně pozemků

Nabídka: Prodej bývalé sokolovny včetně pozemků

Prodej bývalé sokolovny včetně pozemků o velikosti 2200 m2, mimo záplavovou oblast ,kanalizace, voda,elektrika ,na hraně pozemku přípojka plynu ,v blízkosti Yacht club. Objekt je k rekonstrukci a skládá se z 1x velký sál ,1x malý sál, 1x místnost, 1x WC, 1x koupelny, 1x vstupní místnost.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu