Bezplatná
realitní inzerce
pro přímé majitele nemovitostí.

dovolená

TIP: Co u nás naleznete

DoSvého.cz – Byty a domy k prodeji, inzerce realit a nemovitostí.

Byty a domy na prodej, inzerce realit pro celou ČR. Přidejte Vaši nabídku nebo poptávku nemovitosti a zobrazte svůj inzerát desítkám tisíc uživatelů. Na DoSvého.cz kupce pro Vaši nemovitost určitě naleznete! Na Vaši inzerci realit obdržíte několik desítek odpovědí potenciálních zákazníků.

Pronájem kancelářských prostor, 1 m2 od 160 Kč, Na Popluží, Ústí nad Labem

Nabídka: Pronájem kancelářských prostor, 1 m2 od 160 Kč, Na Popluží, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem kanceláří o různých velikostech (od 18 do 25 m2) v administrativní budově na Klíši v ulici Na Popluží. Cena pronájmu kanceláří se pohybuje od 160 do 230 Kč za metr čtvereční. Budova, v níž se prostory nacházejí, je zabezpečena elektrickým zabezpečovacím systémem napojeným na bezpečnostní agenturu. Parkování je zajištěno na vlastním parkovišti, které je součástí komplexu. Přímo v budově je Česká pošta, kousek od domu se nachází pekárna, restaurace a bowling. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Prodej pozemku v obci Dolní Zálezly, 9 738 m2

Nabídka: Prodej pozemku v obci Dolní Zálezly, 9 738 m2

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dolní Zálezly o celkové rozloze 9 738 m2 . Pozemek je vedený v katastru nemovitostí jako trvalý travní porost a navazuje na zahrádkářskou kolonii. Na pozemku je postavena chata z buněk. Vedle pozemku je studánka. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Srub v lůně přírody

Nabídka: Srub v lůně přírody

V jedinečné, panenské přírodě Českého Švýcarska na břehu řeky Kamenice stojí dřevěný srub. Dispozice srubu jsou: v přízemí je obytná místnost s kuchyní, v patře jsou dvě ložnice a balkon. Do srubu je zaveden el. proud. Užitkovou vodu je možno připojit z řeky. Suchý záchod je pod skálou. Foto mnoho napoví, ale po osobní návštěvě se zamilujete.

Pronájem zařízené garsonky, 39 m2, Velká Hradební, Ústí nad Labem

Nabídka: Pronájem zařízené garsonky, 39 m2, Velká Hradební, Ústí nad Labem

Nabízíme pronájem kompletně zařízené garsoniéry s balkonem v centru města v ulici Velká Hradební o výměře 39 m2. Garsoniéra včetně balkonu je po kompletní rekonstrukci, určena pro 1-2 osoby s nároky na bezproblémové a okamžité bydlení v centru města ve 3. patře s výtahem. Charakteristika bytu: podlahová plocha 38,8 m2 rozdělena na: předsíň, obytnou kuchyň, koupelnu s WC. Stavební úpravy: kompletně provedená rekonstrukce, nové topení, nové rozvody, dřevěná podlaha kombinovaná s dlažbou, vyhřívaná podlaha v koupelně, vstupní bezpečnostní dveře a klimatizace.
Vybavení: skříně, kuchyňská linka GORENJE (varná deska, vestavěná myčka nádobí, lednička). Nábytek: kompletní vybavení IKEA, ASKO. Další zařízení: televize, video, audiosouprava, aut. pračka, mikrovlnná trouba, nádobí a kuchyňské potřeby, ložní potřeby, ručníky. Vratná kauce činí 20 000,-. Více informací v realitní kanceláři Bydlet Rychle.

Pronájem kanceláře, 58 m2, Drážďanská, Ústí nad Labem

Nabídka: Pronájem kanceláře, 58 m2, Drážďanská, Ústí nad Labem

Pronájem atraktivních kancelářských prostor umístěných ve 2.NP zrekonstruovaného polyfunkčního domu v ulici Drážďanská. 1. a 2. kancelář o výměře 58 m2 jsou vzájemně propojené - vstup ze společných prostor je přes kancelář 1, která je dále uzavíratelnými dveřmi průchozí do kanceláře 1. Dále je možnost pronajmutí kanceláře 3, která má výměru 37 m2 a má samostatný vchod ze společných prostor. Kanceláře je možné pronajmout společně nebo zvlášť. Ve všech kancelářích je položen zátěžový koberec a jsou vybaveny telefonní přípojkou a interphonem s elektronickým vrátným. Internet je možné zařídit s místním poskytovatelem sídlícím v domě. WC a společná kuchyň jsou umístěny na podlaží. Podlaží jsou vzájemně propojena schodištěm. V 1. NP jsou umístěny dva obchody, ve zbytku domu jsou kancelářské prostory. Dům je velmi klidný. Parkování je možné bezplatně v okolí domu. 1. a 2. kancelář (58m2) 6050,- Kč + 2.500,- Kč, 3. kancelář (37m2) 3.860,- Kč + 1.500,- Kč

Prodej pozemku - 21 495 m2, Řetenice, Teplice

Nabídka: Prodej pozemku - 21 495 m2, Řetenice, Teplice

Nabízíme k prodeji komerční pozemky o celkové výměře 21 495 m2 v obci Teplice – Řetenice. Pozemek leží u frekventované silnice č. 254/ I. třídy v lukrativní části při výjezdu na Duchcov. Veškeré IS (elektřina, voda, plyn, kanalizace) jsou na pozemku. Součástí pozemku je 5 623 m2 vodní plochy, dále 11 183 m2 jako orná půda, zbytek jako ostatní plocha. Pozemky jsou nabízené pouze jako celek, včetně budovy o výměře 71 m2 - bývalá čerpací stanice s přístřeším (možnost obnovy). V současné době je budova v pronájmu jako pneuservis. Rovinatý pozemek má zhruba tvar obdélníku (212x104m). Pozemek je vhodný jako investice v podnikání, podle územního plánu nebrání nic v komerční výstavbě. Lze vyvolat jednání vedoucí k rozparcelování a zasíťování pozemků na stavbu RD. Krásná lokalita v sousedství rybníku může být kritériem při rozhodování o individuální výstavbě.

Zajistíme financování za nejvýhodnějších podmínek.

Prodej bytu v OV 2+1 a B Všebořice

Nabídka: Prodej bytu v OV 2+1 a B Všebořice

Prodej bytu 2+1 s balkónem, jádro původní, parkety v obývacím pokoji a v ložnici, plovoucí podlaha v kuchyni a v chodbě, 1NP, plastová okna, plyn, v kuchyni zůstane plynový sporák, lednička, myčka.

Byt po nedávné rekonstrukci ve Všebořicích

Nabídka: Byt po nedávné rekonstrukci ve Všebořicích

Zajistíme převod bytu 3+1+L s možností okamžitého převodu do OV. Byt se nachází v ulici 17. listopadu je po kompletní rekonstrukci. K dispozici po dohodě. Zájemci zajistíme 100 % financování.

Byt 3+1 L - ul. Brandtova Ústí nad Labem

Nabídka: Byt 3+1 L - ul. Brandtova Ústí nad Labem

Doposud družstevní byt - lze i do soukromého vlastnictví.
Byt se nachází na konečné trolejbusů č. 53 a 54, hned pod Erbenovou vyhlídkou 2.patro z pohledu ze svahu, 4.p z pohledu do svahu školka, škola, BUS, dětská hřiště a obchody v místě. Nájem + vč. vyšších záloh za vodu a teplo = 5.500,- Kč.

Dům po celkové rekonstrukci z r. 2013:
- plastová okna a lodgie
- stoupačky v plastu
- zateplení domu i střechy
- nový Euro výtah
- radiátory mají měřiče spotřeby tepla
- elektronicky zabezpečený vstup do domu - dotykový elektronický klíč
- na patře bytu prostorná sušárna s balkonem
- v suterénu prostorný sklep
- společná TV anténa + satelit na střeše domu

Byt po celkové rekonstrukci z r. 2013:
- nová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči

- nová zděná koupelna s rohovou vanou a proskleným sprchovým koutem
- nová moderní elektroinstalace

- závěsné WC Geberit
- 3x vestavěné skříně se zrcadlem
- 3x plovoucí podlahy
- 4x dřevěné dveře s obložkami

- 2x dlažba

- lze nadále využívat rychlý internet za 200,-Kč/měs

Pronájem obchodních prostor v Teplicích

Nabídka: Pronájem obchodních prostor v Teplicích

abízíme k pronájmu nově zrekonstruované obchodní prostory v centru Teplic. Prodejní plocha 100 m2. Možno i s vybavením po prodejně textilu. Také k dispozici sklad 140 m2 v zadní části budovy. Vhodné i pro e-shop a pod... Z ulice prodejna, v zadní části sklad, distribuce, kancelář. Nedaleko MHD, vlakové nádraži. Topení je lokální plynové. Internet jako telekomunikace zajišten.

Pronájem kancelářských prostor

Nabídka: Pronájem kancelářských prostor

Nabízíme k pronájmu 3 kanceláře v Ústí nad Labem na Střekově ul. Raisova 769.Kancelářské prostory jsou s kuchyňkou a sociálním zázemím. Kanceláře se nacházejí v 1. patře budovy. Nedaleko soudní budova, střední škola, MHD zastávka i vlakové nádraží.

Prodám chatu v obci Velký Rybník u Hroznětína

Nabídka: Prodám chatu v obci Velký Rybník u Hroznětína

hata a pozemek se nachází na velmi klidném místě blízko vodní plochy.
Plocha pozemku cca 730m2, zastavěná plocha cca 31m2.
Pozemek je naprosto rovný, suchý, např. s možností parkování automobilů v podstatě kdekoliv. V zimě pravidelné odklízení sněhu z příjezdové cesty - komunikace se vždy průjezdná.
Pozemek i místo je vhodné pro jak pro rekreaci, tak i pro stavbu rodinného domu.
Chata je v rekonstrukci, obvodové stěny zatepleny, plastová komorová okna.
V blízkosti obchod se smíšeným zbožím (100m), zastávka autobusu (150m), restaurace (100m), vlakové nádraží (600m).

Prodej bytu 2+1 s balkonem

Nabídka: Prodej bytu 2+1 s balkonem

Nabízíme k prodeji byt v 2+1 s balkonem v osobním vlastnictví o výměře 62 m2. Byt má nová plastová okna s žaluziemi a nachází se v domě, který prošel v roce 2013 rekonstrukcí střechy a montáží nových vchodových dveří. Čtyřpatrový dům s přízemním bytem je situován do spodní části lokality Děčín IX - Bynov. Součástí nemovitosti je i nadstandartní velikost sklepních prostor 20 m2. K bytu náleží část zahrady s vybudovanou dřevěnou pergolou a vlastním stáním na automobil.

Prodej RD ve Starých Křečanech

Nabídka: Prodej RD ve Starých Křečanech

Prodám RD ve Starých Křečanech nedaleko Českosaského Švýcarska a labských pískovců. Prodám dům s komerčním využitím se Starých Křečanech zapsán v katastru nemovitostí jako rodinný dům . Jedná se o patroví dům ve kterém se nachází : Byt 4+1 s prostorným balkónem a vlastním vchodem, penzión s 6 pokoji se soc. zařízením a restaurace s venkovní terasou ( z půli zastřešená ). U domu je rozsáhlá okrasná zahrada cca 2000m2 s bazénem, prostorné parkoviště s garáži pro 2 auta. Celková plocha pozemku činí cca 3600 m2 Spojení s městem autobusová doprava 3 min chůze a vlaková doprava 10 minut chůze Město vzdáleno cca 5 km. Více informací v RK

Prodej RD 2x 2+1 Starý Jiříkov

Nabídka: Prodej RD 2x 2+1 Starý Jiříkov

Představuji Vám nemovitost, která se nachází v městečku Starý Jiříkov, okres Děčín. Jedná se o dvougenerační RD se zahradou a garáží. Dispozičně dům odpovídá typu 2x2+1. V 1. NP se nachází kuchyně, dva prostorné pokoje a koupelna. Ve 2. NP je kuchyně a dva pokoje. Dům je podsklepen. Ve sklepě je nový litinový kotel na pevná paliva a bojler. V obývacím pokoji jsou v současné době navíc kamna na dřevo. Voda je čerpána z vlastní studny. Před domem je v zemi vybetonován a zastřešen prostor pro tuhá paliva, odpadá nutnost jakékoliv manipulace s palivem - auto rovnou sesype a je to ve sklepě. Dům se prodává i se vším nábytkem mimo spotřebičů TV-Pračka-lednice-1 sporák. Jedná se o pěkné bydlení, které bude potřebovat částečnou rekonstrukci. V blízkosti je hraniční přechod do Německa, který je využíván k cestě za výhodným nákupem i prací. V okolí je pěkná příroda.

Prodej bývalé sokolovny včetně pozemků

Nabídka: Prodej bývalé sokolovny včetně pozemků

Prodej bývalé sokolovny včetně pozemků o velikosti 2200 m2, mimo záplavovou oblast ,kanalizace, voda,elektrika ,na hraně pozemku přípojka plynu ,v blízkosti Yacht club. Objekt je k rekonstrukci a skládá se z 1x velký sál ,1x malý sál, 1x místnost, 1x WC, 1x koupelny, 1x vstupní místnost.

rodej stavební parcely o rozloze 1152 m2

Nabídka: rodej stavební parcely o rozloze 1152 m2

Uvažujete o výstavbě rodinného domku na pěkném, klidném místě v přírodě a přitom nedaleko města, pak pro vás máme krásnou slunnou stavební parcelu o celkové ploše 1152 m2 v obci Kunratice u České Kamenice. Všechny doklady o možnosti postavení domu k dispozici.Elektřina a voda na hranici pozemku Pěkné okolí.

Pronájem obchodních prostor

Nabídka: Pronájem obchodních prostor

Nabízíme Vám pronájmu obchodní prostory v nákupním centru v Ústí nad Labem,
Toto nákupní centrum se nachází přímo vedle hlavní čtyřproudé komunikace, na okraji sídliště.
Autobusová zastávka a parkoviště jsou přímo u objektu.
Výměra o velikosti cca 1068 m2.

Prodej samostatně stojícího domu

Nabídka: Prodej samostatně stojícího domu

Volně stojící rodinný dům z r. 1849 situovaný v ul. Levínská v k.ú a obci Úštěk, o. Litoměřice. Dům je patrový, nepodsklepený v rovinném terénu na okraji obce. Napojení je provedeno na el.síť, vodovod, kanalizaci. Přístup na pozemek od zpevněné komunikace .
Město Úštěk se rozkládá uprostřed romantické krajiny severních Čech mezi Litoměřicemi a Českou Lípou. Celé jeho okolí včetně řady stavitelských a historických pamětihodností s krásnou, dosud téměř nedotčenou přírodou, je častým cílem odpočinku a rekreace mnoha návštěvníků a turistů. Krajina kolem Úštěku je kopcovitá, s četnými lesy, kde je řada cyklostezek a rybníky, z nichž největší je Chmelař se 67ha. Úštěk leží zhruba 70 km severozápadně od Prahy a je znamenitým východiskem pro poznávání turistických míst severních Čech. V nejbližším okolí lze navštívit státní zámky Libochovice, Ploskovice, Velké Březno, Zákupy, Benešov nad Ploučnicí a hrady Helfenburk, Klapý, Sloup, Bezděz či Kokořín. V dosahu jsou i významná města: Ústí nad Labem, Děčín, Česká Lípa, Litoměřice, Roudnice nad Labem a Mělník. Město leží na rozhraní dvou chráněných krajinných oblastí Kokořínsko a České středohoří.

Prodej bytu 4+1+L ve Varnsdorfu

Nabídka: Prodej bytu 4+1+L ve Varnsdorfu

Nabízím k prodeji pěkný a prostorný byt v osobním vlastnictví 4+1+L, jídelna, šatna, sklep o velikosti 93 m2 v centru Varnsdorfu - ul. Západní.
Vzhledem k umístění a 2x WC je byt ideální k podnikání: modeláž nehtů, pedikúra, masáže, kancelář atd. Nízké náklady bytu. Byt je ve zvýšeném přízemí o velikosti 4+1+L, 2x WC, šatna 250 x 180 cm, sklep. V celém bytě jsou plovoucí podlahy, žaluzie, plastová okna, keramická dlažba v kuchyni, kuchyňská linka ze dřeva vyrobená na zakázku, spotřebiče plynový sporák s elektrickou horkovzdušnou troubou a grilem, odsavač par, myčka nádobí. Obývací pokoj a jídelna se vstupem na prostornou lodžii, velikost lodžie 6,89 m2, keramická dlažba. Dále součástí bytu jsou 3x velké vestavěné šatní skříně a šatna se zrcadlem 90x250cm. V bytě je provedena rekonstrukce z velké části, pouze koupelna s WC je v původním stavu. Koupelna má zděné jádro, bílé obklady, vana, WC a oddělené WC. Panelová budova má zateplenou fasádu, společné prostory domu po rekonstrukci, nové vchodové dveře, nový výtah. Internet, kabelový příjem, společná anténa - několik programů. Parkování možné před domem a na přilehlých parkovištích. V blízkosti panelového domu je veškerá občanská vybavenost - obchod, fitcentrum, plavecký bazén, tenisové kurty, hřiště, kino, restaurace, škola, školka, lékař, autobusová zastávka atd. Byt je připraven k nastěhování. Po dohodě možno přenechat částečné zařízení bytu.

Výběr článků z magazínu

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni v roce 2017

Ceny nemovitostí v Plzni byly na nejvyšší úrovni v roce 2008, kdy představoval nárůst dokonce až 20%. Nikdy potom se situace nepodobala, protože ceny bytů dlouhodobě klesaly, až do loňského roku, kdy došlo k pravému opaku. A cena bytů se poprvé po tolika letech vyšplhala na stejnou úroveň jako v roce 2008.

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Ceny nemovitostí v Jihlavě v roce 2017

Zdá se, že ceny bytů jsou celorepublikově na svém maximu. Nejinak je to i v případě Jihlavy. Co nejrychlejší růst cen v dějinách způsobilo a jak ještě dlouho budou ceny bytů růst? A jak tomu bude letos?

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Jak se při koupi bytu nenechat oklamat realitní řečí

Koupě bytu, ale ani jiné nemovitosti, není žádná sranda. Jde o vážnou věc, která nás vyjde na několik milionů korun, a proto je důležité, abyste se nenechali oklamat “reklamštinou” a jinými triky, které realitní makléři při prodeji rádi využívají.

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

Rok 2016 byl ve světě hypoték rekordní, bude se situace opakovat i letos?

V roce 2016 se hypotékám dařilo, a to dokonce tak velmi, že padlo hned několik rekordů. Mohl za to zlepšující se stav ekonomiky, snadná dostupnost hypoték, která nabízela výši úroků na svém existenčním minimu i ta skutečnost, že zde byla vidina blížícího se nového zákona, který měl rychlou a snadnou koupi nemovitostí znesnadnit.

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Ceny nemovitosti v Karlových Varech v roce 2017

Stejně jako v jiných krajích i zde ceny bytů neustále rostou. Aktuálně sice nejsou nejvyšší přímo v Karlových Varech, jak tomu bylo ještě donedávna, ale na Chebsku, kde byl nejrychlejší i růst cen. Během jednoho roku tu byty zdražily průměrně o 20%.

Více článků z realitního magazinu